Individuální lekce klavír/zpěv 


Lekce klavíru určeny pro děti a mládež i dospělé osoby, úroveň začátečník či mírně pokročilý. Je možné se domluvit na skupinové či individuální lekci. 

Je Vám 5 či 60 let a máte chuť si splnit sen a doprovodit se na klavír? Nikdy není pozdě začít. Taktéž domluvit se na úrovni výuky není problém. Možná chcete umět zahrát jen pár akordů pro radost nebo se naučit písně z oblíbených filmů. Možná si troufnete na těžší skladby Chopina a toužíte si osvojit klavírní techniky. Je to na Vás a na domluvě. Neváhejte se však naučit hrát, ať už s jakýmkoliv cílem.

          Mimo jiné pracujeme s tímto notovým materiálem:

  • Album etud (Autor: Kleinová, Fišerová, Mullerová)
  • Klavírní škola pro začátečníky (Böhmová-Grünfeldová-Sarauer)
  • Vlastní noty, které si přinese žák

Lekce mohou probíhat u mne doma, kde bude k dispozici elektrický klavír s citlivou klaviaturou, která reaguje na sílu úhozu. Taktéž je možné (po domluvě), abych docházela i k Vám do bytu či do učebny dle Vašich možností. 

Cena lekce: 300 Kč/ 45 minut 

Vlastní tvorba "Chci znát" 


Lekce zpěvu, kdy se žák/klient naučí základům klasického, případně populárního zpěvu (dle domluvy a preferencí). Naučí se správnému dýchání, posazení tónu. Případně je možné propojit lekci se základy na klavír s cílem doprovodit se sám k písni, kterou zpívám. 

Lekce mohou probíhat u mne doma, kde bude k dispozici elektrický klavír s citlivou klaviaturou, která reaguje na sílu úhozu.  Taktéž je možné (po domluvě), abych docházela i k Vám do bytu či do učebny dle Vašich možností.

Cena lekce: 300 Kč/ 45 minut