O mně

 

Mgr. Šárka Svobodová

nar. 1987

Jsem absolventkou Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity. S dětmi jsem pracovala již při střední škole v Boskovicích v Domě dětí a mládeže a v hudební škole Yamaha. Při studiu MU (obor Učitelství HV, ZSV) jsem učila v brněnské mateřské škole (5 let) a necelý rok na základní škole, odkud jsem šla rovnou na mateřskou dovolenou. Nyní trávím čas se svojí dcerou Sofií (2016) a s manželem Ondřejem.

Při škole jsem čtyři roky externě docházela na hodiny klasického zpěvu na JAMU k operní pěvkyni Anně Barové. Od 4 let jsem se učila hře na klavír, jako samouk také na kytaru, flétnu, 2 roky základy houslí v ZUŠ. Při škole jsem učila v hudební škole YAMAHA kroužky Rytmické krůčky pro děti a Populární zpěv pro mládež. Sama skládám písně (text, hudbu) a velmi mne baví hudbu vyučovat.

Nyní vedu několik kroužků: Čtenářský klub a Angličtinu pro děti na ZŠ Didactis, Hudebku s Amálkou v MŠ Creative Kids a Kraválníky v kavárně Kraválna. 

Ve volném čase se ráda věnuji hudbě v jakémkoliv provedení (hra na klavír, kytaru, zpěv), hraji si se Sofinkou, pracuji na svém projektu Myšák Očko a chystám přípravy do práce s dětmi. 

Budu se moc těšit na spolupráci s Vámi a na čas strávený s Vašimi dětmi. 

Šárka