CO DĚLAT NA OSLAVĚ?

10.08.2023

JAK SI UŽÍT OSLAVU

Plánujete oslavu narozenin, karneval nebo firemní párty na které mohou být děti? Jsem animátor Šárka a ráda budu součástí tohoto dne. 

Objednat program je možné v tomto odkazu: https://www.zabavasesarkou.cz/kontakt/

Pokud však plánujete oslavu přichystat sami, zkuste některou z těchto her, může to být zábava. 

1. Narozeninová kvízová hra: "Jak dobře mě znáte?" Narozeniny mohou začít tím, že si připravíte krátký kvíz o oslavenci. Uveďte otázky týkající se oblíbené barvy, zvířete, dnu v týdnu nebo otázky typu Mám raději zimu nebo léto? Vaši hosté se pokusí uhodnout správné odpovědi a za každou správnou odpověď udělte body. Na konci kvízu můžete vyhlásit vítěze s nejvyšším počtem bodů a odměnit ho drobným dárkem.

3. Hádanková honička: Nalezení dárků Tato hra je zábavným způsobem, jak rozveselit oslavu. Schovávejte narozeninové dárky po celém prostoru a vytvořte hádankovou honičku. Dárky pro hosty mohou být úplné drobnosti, avšak přinesou spoustu radosti. Připravte sérii zapeklitých hádanek nebo indicií, které povedou vaše hosty ke skrytým pokladům. Kdo najde svůj dárek jako první?

4. Karaoke Party: Hvězdy na pódiu Oslava narozenin není kompletní bez karaoke zábavy. Připravte seznam oblíbených písní a nechte hosty zazářit na imaginárním pódiu. Od smíchu až po vášnivé výkony, karaoke určitě roztančí narozeninovou párty.

5. Fotobudka: Zábava ve snímcích Najměte fotobudku nebo vytvořte vlastní fotografický koutek s rekvizitami a pozadím. Hosté se mohou převlékat, dělat bláznivé grimasy a tvořit nezapomenutelné fotky jako vzpomínku na tento den.

6. Výzvy a Soutěže: Narozeninová Olympiáda Vytvořte sérii zábavných výzev a soutěží pro vaše hosty. Můžete zahrnout hry jako skákání v pytli, závod se lžící a balónkem, házení obručemi nebo třeba pingpongový turnaj. Vítězové mohou získat narozeninové medaile.

Pokud byste  nechtěli mít s oslavou narozenin žádnou starost a těšíte se, že si s dalšími rodiči sednete k dobré kávě, ráda přijedu a o vše se postarám osobně. Zde najdete veškeré informace: https://www.zabavasesarkou.cz/.

Vytvořte si webové stránky zdarma!